logo

Hakkımızda

Designs for Vision'ın , Türkiye Temsilciliğini yapan firmamız Tervelli, 1987 yılında aile şirketi olarak kuruldu. Bizi bugünlere taşıyan birikimlerimiz ve deneyimlerimiz, yaptığımız başarılı işler ve projeler oldu.

30 yıl önce Designs for Vision ameliyat gözlükleri satışına başladığımızdan beri sektöründe lider olan DFV ürünlerini Türkiye tek yetkili satıcısı olarak değerli hekimlerimizle buluşturmaktayız. 70 yıl önce New York'ta kurulan DFV'nin misyonu, potansiyelini en verimli şekilde kullanmak için daha iyi bir görüşe sahip olmak isteyen insanlara araştırma ve geliştirme sayesinde yardım etmek olmuştur. İyi görüşü sağlayanlar 2.5x, 3.5x ve 4.5x dar açılı ameliyat gözlükleri, 3.5x, 4.5x ve 6.0x geniş açılı ameliyat gözlükleri, Led ışık kaynakları, ameliyat kayıt kameralarıdır. Designs for Vision markasının en önemli özelliklerinden bir tanesi gerçek büyütmeyi sağlamasıdır.

Firmamız, özel eğitimli ve deneyimli personeli ile Türkiye'nin her yerine ulaşarak müşterilerin ölçülerine göre ileri teknoloji ürünü olan ameliyat gözlüklerini, ışık kaynaklarını, kameraları ithal etmekte, bakım ve onarım servislerini karşılamaktadır.

Firmamızın misyonu, hastaların ileri teknoloji ürünü ürünler ile başarılı operasyonlar geçirerek yaşamlarına sağlıklı bir şekilde devam etmelerini sağlamak için çalışan hekimleri doğru ve kaliteli ürünlere kavuşturmaktır. Tervelli Ltd., kalitesi tartışılmaz olan DFV ameliyat gözlüklerini, ışık kaynaklarını, kameraları doktorların kullanımına sunarak bu misyonu yerine getirmeye devam etmektedir.

Bugün Türkiye'de 1000'e yakın doktor DFV ameliyat gözlükleri, ışık kaynakları ve Nanocam kameraları kullanarak hastaların hayatta kalmalarını sağlamaktadır.